Ma 58 éves Carlos Sainz

58. életévét töltötte be 2020. április 12-én Carlos Sainz. A “Matador” két világbajnoki címet nyert a WRC-ben és még több alkalommal csak az utolsó pillanatban csúszott le róla – volt, hogy már csak pár száz métert kellett volna begurulnia a célig, de megállt alatta az autó. Ebben és a balszerencsés átigazolásaiban is hasonlít a pályafutása honfitársáéra, Fernando Alonsóéra – rengeteg alkalommal lett második-harmadik az év végi összesítésben, nagyjából másfél évtizedes pályafutása során 26 futamot nyert és 97 alkalommal állhatott dobogóra. Előbbi adat az all-time lista negyedik, utóbbi pedig a második helyére elég jelenleg, azóta pedig többször nyert már Dakart is, elgutóbb éppen idén év elején.